Listwy ścienne ozdobne

Ciekawie, ze smakiem urządzone wnętrze to pomieszczenie, w którym widać wyraźnie dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Choć wydaje się, że w sypialni, w jadalni czy w kuchni największą uwagę skupiają odpowiednio obrane meble, obserwatorzy zwracają również uwagę na ściany, które są dla nich tłem. Wynika z tego, że również o to tło powinno się zadbać i zwrócić uwagę na zdobiące je detale.

Elegancka, wyrafinowana sztukateria wewnętrzna oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że każde pomieszczenie może prezentować się stylowo, spójnie i przytulnie. Wśród elementów, które pozwalają uzyskać właśnie taki efekt znajdują się listwy ścienne. Zazwyczaj wykonane są z wytrzymałego, wysokiej jakości styropianu i sprawdzają się bardzo dobrze we wnętrzach urządzonych minimalistycznie, nowocześnie, ale również klasycznie, glamour czy vintage. Listwy ścienne cechują się niebywałą lekkością, a jednocześnie odznaczają się odpornością na uszkodzenia. Listwy na ścianie stanowią atrakcyjną ozdobę wnętrza. Doskonale prezentują się na ścianie każdego pomieszczenia, niezależnie czy jest to sypialnia, salon czy jadalnia. Ogromny, ciekawy wybór wzorów, wielkości, szerokości i przekrojów sprawia, że każdy zainteresowany znajdzie idealną listwę ścienną dla siebie!

Listwy na ścianę – dekoracja na miarę XXI wieku

Listwy ozdobne na ścianę to element wykończeniowy, który każdemu pomieszczeniu nadaje szyku i oryginalności. Listwy na ścianie fantastycznie oddzielają dwa różne kolory od siebie lub dwa różne materiały wykończeniowe, które zostały użyte w przypadku aranżacji salonu, sypialni czy innego wnętrza. Niezależnie od stylu pomieszczenia, listwy naścienne fantastycznie je ozdobią.

Listwy dekoracyjne ścienne płaskie to doskonały element sztukateryjny, który znacznie podnosi walory wizualne pomieszczenia i nadaje mu nieprzeciętnego charakteru. Użycie tego rodzaju dodatków sprawia, że dom stanie się całkowicie inny od tysięcy domów jednorodzinnych, jakie znajdują się w okolicy. Tak udekorowane wnętrze z pewnością stanie się powodem zachwytu odwiedzającej rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Listwa ścienna – szeroki wybór

W naszym sklepie znajdziesz fantastycznej jakości listwy ozdobne na ścianę wykonane z najwyższej jakości styropianu. Listwy te są lekkie, doskonale nadają się do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego funkcji i stylu, w jakim zostało wykończone. Listwy dekoracyjne ścienne pokryte są specjalnym tynkiem sztukatorskim, dostępne są w kolorze białym, dzięki czemu bardzo łatwo można zmienić ich barwy. Listwy tego typu są bardzo proste w montażu, a ich prawidłowe zamontowanie nie sprawi trudności nikomu, nawet kobietom.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz proste listwy, jak i bardziej ozdobne, które można dobierać względem gustu inwestora, a także względem projektu pomieszczenia. Listwy ścienne ciekawie komponują się wraz z listwami przypodłogowymi oraz listwami przysufitowymi. Razem stworzą wspaniałe wnętrze, w którym będzie można zobaczyć dbałość o każdy detal.