Listwy oświetleniowe sufitowe

W aranżacji każdego pomieszczenia niezwykle ważną role odgrywa oświetlenie. Światło ma ogromny wpływ na prezencję konkretnego wnętrza, wpływa na jego odbiór, uwydatnia zalety i skrywa wady. W przypadku salonu i innych pomieszczeń, świetnie sprawdzają się listwy oświetleniowe sufitowe. Listwy ledowe sufitowe to strzał w dziesiątkę dla wszystkich osób, które uwielbiają nastrojowe, delikatne dekoracje świetlne, stanowiące jednocześnie fantastyczną dekorację pomieszczenia.

Listwa LED sufitowa to wspaniały sposób na postawienie solidnej kropki nad i w temacie aranżacji wnętrza w swoim domu. LED sufitowy to efektowny element sztukaterii, który doskonale skrywa wszystkie krzywizny i pęknięcia powstałe na suficie. Listwy sufitowe LED nadają pomieszczeniu elegancji i świeżości. Co więcej, fantastycznie sprawdzają się w chłodnych, modernistycznych wnętrzach, jak i w klasycznych, glamour czy vintage. Listwy przysufitowe ledowe doskonale skrywają również instalacje biegnące pod sufitem. Sprawdzają się jako kamuflaż, dzięki czemu nie ma problemu ze schowaniem okablowania do kina domowego czy innych nowoczesnych urządzeń.

Listwy ledowe sufitowe – dlaczego warto postawić na ten element sztukaterii?

Listwa sufitowa LED to doskonały wybór w przypadku pomieszczeń aranżowanych w stylu loftowym, nowoczesnym czy industrialnym. LED sufitowy znakomicie łączy się z minimalistycznymi aranżacjami, ale nie tylko. Tego typu sztukateria fantastycznie sprawdza się jako dekoracja w pomieszczeniach urządzonych na tradycyjną modłę. Najważniejsze, podczas decydowania się na listwy sufitowe LED jest dobranie odpowiedniego przekroju listwy, która będzie odpowiadać charakterowi wykańczanego pomieszczenia.

Szeroka, gładka listwa sufitowa LED z eleganckimi, wyrafinowanymi żłobieniami z pewnością doskonale uzupełni klasyczne aranżacje. Prosta, cienka listwa LED sufitowa sprawdzi się natomiast w prostych, minimalistycznych, surowych wnętrzach, których właściciele cenią sobie delikatne, nierzucające się w oczy dekoracje, lekko tylko podkreślające charakter wnętrza.

Taśmy ledowe na sufit pozwalają nadać pomieszczeniom niezwykłego charakteru i stworzyć przytulny klimat. Listwy przysufitowe LED pozwalają zakryć drobne mankamenty i nierówności, a przy okazji umożliwiają ożywienie pomieszczenia oraz uatrakcyjnienie wnętrza, niezależnie od tego, w jakim stylu zostało zaprojektowane.

Ledy sufitowe – bogaty asortyment

Bogaty asortyment umożliwia idealny dobór listwy do każdego pomieszczenia. Połączenie ciekawej listwy z taśmą LED pozwala zaoszczędzić energię elektryczną zużywaną w przypadku tradycyjnego oświetlenia, a ponadto sprawia, że skutecznie zastąpisz nudne, klasyczne oświetlenie nowoczesnym dodatkiem w postaci sztukaterii. W ofercie sklepu znajdziesz delikatne i proste listwy przysufitowe ledowe oraz te bardziej rozbudowane, które fantastycznie wpiszą się w typowo dekoracyjne wnętrza w stylu vintage, glamour czy rokoko.