Listwy oświetleniowe ścienne

Uzyskanie ciekawego, estetycznego, elegancko prezentującego się wnętrza w obecnych czasach jest bardzo łatwe. Wystarczy zdecydować się na nowoczesne rozwiązania, które jednocześnie są praktycznie i pozwalają na pomysłową aranżację każdego wnętrza. Dodatkowym atutem tego typu rozwiązań jest fakt, że pasują idealnie na każdą kieszeń.

Listwy LED ścienne stanowią coraz częściej spotykany element wyposażenia pomieszczeń. Możemy je zaobserwować nie tylko w budynkach publicznych, konferencyjnych czy biznesowych, ale również w domach jednorodzinnych czy mieszkaniach. Obecność listew ledowych pozwala na nadanie wnętrzu nowego, niespotykanego dotąd klimatu. Listwy oświetleniowe ścienne fantastycznie sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, jednak z powodzeniem można ich szukać także w pomieszczeniach w stylu klasycznym czy bardziej dekoracyjnym.

Sztukateria na ścianach w formie listew ledowych ściennych wygląda niezwykle elegancko, dlatego doskonale wpasuje się we wnętrza w stylu glamour, vintage czy w stylu nowojorskim. Listwa ścienna LED pozwala urozmaicić charakter danego pomieszczenia, cechuje się energooszczędnością oraz niezwykłą wytrzymałości.

Listwy ledowe ścienne – nowoczesne dodatki na ścianę

Decydując się na listwy oświetleniowe ścienne, warto mieć na uwadze, iż powinny zostać dokładnie dobrane do stylu panującego w danym pomieszczeniu. Ogromne znaczenie ma rodzaj zdobień znajdujących się na listwie. Proste listwy ledowe ścienne są perfekcyjnym dopełnieniem industrialnych i loftowych aranżacji, jednak równie dobrze można je dopasować do stylu angielskiego i modernistycznego.

Dobierając listwę LED ścienną, warto zwrócić uwagę na barwę światła oraz jego intensywność. W przypadku ciepłych aranżacji, fantastycznym wyborem może okazać się światło o ciepłej barwie. Sprawdzi się ono w pomieszczeniach wzorowanych na stylu glamour czy vintage. Zimna barwa światła to dekoracyjny strzał w dziesiątkę w przypadku wnętrz, w których króluje minimalizm, proste formy mebli oraz biel przełamywana czernią.

W przypadku listew oświetleniowych ściennych oraz niezbędnych w tym przypadku taśm LED, warto dokładnie przemyśleć, ile diod powinno znaleźć się na odcinku 1 m bieżącego. Dodatkowym parametrem, jaki trzeba przemyśleć, jest ilość lumenów. Te dwa aspekty wymagają dokładnego zastanowienia, gdyż od nich zależy jakość światła, jaka będzie płynęła z listew ściennych LED.

Jakie listwy ścienne LED znajdziesz w ofercie?

Listwy oświetleniowe ścienne cechują się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Można wybierać pomiędzy rozmaitymi wymiarami oraz zróżnicowaną estetyką. Listwy ścienne LED wyróżniają się nieprzeciętnymi przekrojami, wśród których każdy znajdzie coś wyjątkowe dla siebie. W ofercie naszego sklepu króluję listwy oświetleniowe ścienne w kolorze białym, które z łatwością można dopasować do każdego wnętrza, bez względu na jego kolorystykę czy charakter.

Marzysz o wyjątkowo oświetlonym salonie bądź sypialni? Koniecznie skorzystaj z oferty naszego sklepu i wyczaruj fascynujące wnętrze już dzisiaj!