Listwy oświetleniowe LED

Ostatnie projekty i aranżacje pokazują, że elegancja wzniosła się na sam szczyt. Doskonałym dowodem na to są fantastyczne listwy LED, która idealnie pasują do pomieszczeń urządzonych w stylu urbanistycznym, nowoczesnym czy loftowym. Listwy ledowe doskonale pasują tam, gdzie sufit jest nisko, a tradycyjnie zwisające lampy czy nazbyt dekoracyjne żyrandole wyglądałyby wręcz nieestetycznie.

Listwy do ledów są efektowną formą dekoracji, która pozwala na dokładne przyozdobienie wnętrza. Współcześnie oświetlenie LED jest bardzo popularne, głównie dzięki energooszczędności. Ten typ oświetlenia to inwestycja na lata. Listwy LED cechują się bardzo długą żywotnością. Z ich pomocą można fantastycznie doświetlić nawet najciemniejsze pomieszczenia. Listwy pod Ledy, poza tym, że są wytrzymałe, są także bardzo lekkie i atrakcyjne pod względem wizualnym. Styrodur, z którego zazwyczaj wykonywane są listwy do ledów, charakteryzuje się niską wagą, odpornością na wilgoć i czynniki zewnętrzne, a przy okazji łatwością montażu. Wystarczy dobrze dobrany klej oraz kilka godzin wolnego czasu, by całkowicie odmienić wnętrze salonu, sypialni, kuchni czy łazienki.

Sztukateria LED – elegancka i funkcjonalna

Listwy ledowe spełniają dwie ważne funkcje. Przede wszystkim prezentują się bardzo elegancko, doskonale podkreślają wnętrze i niezwykle trudno je przeoczyć. Sprawiają, że pomieszczenie z szarego i nieciekawego, staje się wytworne, eleganckie, szykowne i niezwykle przytulne. Staje się niczym apartament w hotelu. Druga funkcją listwy LED jest zakrycie niedoskonałości, które wynikają z nierówno dociętej tapety czy też poszarpanej krawędzi farby. Dodatkowo, listwy LED pozwalają na skuteczne schowanie przewodów elektrycznych, które pociągnięte zostały pod sufitem.

Listwy LED spełniają jeszcze jedną, bardzo istotną funkcję – doskonale doświetlają wnętrze domu. Listwy do ledów są rewelacyjnym przykładem na to, ja można dodać pomieszczeniu elegancji, bez zajmowania dodatkowego miejsca, tak cennego zwłaszcza w przypadku niedużych mieszkań. Listwy zazwyczaj nie odkształcają się, są trwałe, a przy okazji można je bardzo łatwo przycinać do pożądanej długości. Można je bez obaw wycierać wilgotną szmatką, by usunąć ewentualny brud. Listwy LED powstałe z poliuretanu czy polistyrenu są całkowicie bezpieczne dla zdrowia człowieka.

Listwy pod LED – zaskakujący wybór

Listwy ledowe w naszym sklepie można zakupić w różnej formie. Dysponujemy przede wszystkim listwami oświetleniowymi ściennymi, sufitowymi oraz przypodłogowymi. Oferujemy listwy ledowe w najróżniejszych kształtach, które z łatwością możesz dopasować do swoich indywidualnych preferencji.

W asortymencie sklepu znajdziesz listwy pod ledy o prostych, geometrycznych przekrojach, jak i bardziej zaokrąglone, wyrafinowane, eleganckie. Większość oferowanych listew charakteryzuje się jasnym, białym kolorem, który doskonale można dopasować praktycznie do każdego wnętrza. By listwy LED spełniały swoje funkcje, należy dokupić do nich taśmy LED z dedykowanym sterownikiem pozwalającym na operowanie oświetleniem.